maj 2013
Już niedługo majowe Gniazdo trafi do Waszych jednostek!
  • Planuj, nie żałuj!
  • Teatr improwizacji
  • O wierze w roku wiary
  • Tajemnica Sudarionu
  • System zastępowy
  • Cień zastępowego
  • i inne...

więcej...


redakcja

Co to jest Gniazdo? Grupa szalonych redaktorów, realizujących swoje pasje nie tylko przy tworzeniu kolejnych numerów najlepszego harcerskiego kwartalnika w Polsce. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, odkryć swoje talenty o których nawet Ci się nie śniło... Skontaktuj się z nami!


Michał Kuczaj

redaktor prowadzący

Michał Kuczaj

michal.kuczaj@skauci-europy.pl



Ania Pizoń

redaktor techniczny

Ania Pizoń

anna.pizon@skauci-europy.pl



Agata Ganczarska

sekretarz

Agata Ganczarska

agata.ganczarska@skauci-europy.pl



Dorota Herdzik

redaktor

Dorota Herdzik

dorota.herdzik@skauci-europy.pl



Dominika Stanios

redaktor

Dominika Stanios

dominika.stanios@skauci-europy.pl



Emilia Lewandowska

redaktor

Emilia Lewandowska

lewandowska.emilia2@gmail.com



Asia Remiszewska

redaktor

Asia Remiszewska

joanna.remiszewska@gmail.com



Martyna Stefańska

redaktor

Martyna Stefańska

martyna.tlw@gmail.com



Paweł Dąbrowa

redaktor

Paweł Dąbrowa

pawel.dabrowa@skauci-europy.pl



Mateusz Grzeszczuk

redaktor

Mateusz Grzeszczuk

mateusz.grzeszczuk@gmail.com



Wacek Romer

redaktor

Wacek Romer

waclawromer@gmail.com



Ania Mazurek

korekta

Ania Mazurek

anna.maria.mazurek@gmail.com



Paweł "Pablo" Czuba

korekta

Paweł "Pablo" Czuba

pjczuba@gmail.com



Karol Kuchar

korekta

Karol Kuchar

karolkuchar@wp.pl



Kasia Arabas

skład i opracowanie graficzne

Kasia Arabas

kgbarabas@interia.pl



Ania "Izolda" Sitek

skład i opracowanie graficzne

Ania "Izolda" Sitek

a.izolda@gmail.com



Marta Woźniak

skład i opracowanie graficzne

Marta Woźniak

marta.wozniak.1989@gmail.com



Marcin Jędrzejewski

skład i opracowanie graficzne

Marcin Jędrzejewski

marcin.jedrzejewski@skauci-europy.pl



Janek Uryga

skład i opracowanie graficzne

Janek Uryga

janek.uryga@gmail.com



Paweł Biskupski

skład i opracowanie graficzne

Paweł Biskupski

pawel.biskupski@gmail.com



Konrad Zdanowicz

skład i opracowanie graficzne

Konrad Zdanowicz

zdanowicz.konrad@gmail.com



Sebastian Kot

skład i opracowanie graficzne

Sebastian Kot

scott21@wp.pl



na górę strony