maj 2013
Już niedługo majowe Gniazdo trafi do Waszych jednostek!
  • Barwy niezwyciężone!
  • Planuj, nie żałuj!
  • Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz!
  • Pisać jak papież
  • Tajemnica Sudarionu
  • Cień zastępowego
  • i inne...

więcej...


aktualności

WHM 2012 - Tropem Historii

18.05.2012, 23:52:50, Barbara Pizoń

WHM 2012 - Tropem Historii Te harce Majowe były dla mnie czymś wyjątkowym. Przeżyłam na nich wspaniałą przygodę. Były gry techniczne i fabularne. Ja akurat trafiłam na grę (techniczną): Kucharzenie. Trzeba było znaleźć kawałek drewna z lasu i wystrugać z niego łyżkę, nam się nie udało ale znalazłyśmy inny sposób.

Połączyłyśmy kilka kawałków kory. Potem przelałyśmy nią wodę z jednej menażki do kubeczka, nie było tak strasznie. Dostałyśmy jajko, folię i sól z czego trzeba było zrobić coś jadalnego. To było trudne zadanie, ale dałyśmy rade - wyszła nam jajecznica. Na początku gry odbyło się przedstawienie o Andrzeju i Oldze Małkowskich, przedstawiało ono przygotowania do ich ślubu, który miał odbyć się już 4 dni później!

To bardzo mało czasu... no i właśnie z naszą pomocą ich ślub miał się udać. Na drugi dzień odbyła się gra fabularna. Chochliki powiesiły na drzewach ważną wiadomość i musiałyśmy wykonać różne zadania, np. przez krótkofalówkę porozmawiać z pewną panią i powiedzieć jej co się dzieje na naszych harcach. Trzeba było zabandażować prawidłowo kolano i wiele wiele innych świetnych zadań, naprawdę przeżyłam przygodę życia, a liturgia była czasem modlitwy i duchowych przeżyć. Wielkie Harce Majowe-naprawdę warto!

Weronika Pudło
czołowa "Wiewiórki"
2. Karśnicka FSE

komentarze (0)

dodaj swój komentarz
wypełnij formularz (wszystkie pola są wymagane)Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

na górę strony