maj 2013
Już niedługo majowe Gniazdo trafi do Waszych jednostek!
  • Barwy niezwyciężone!
  • Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz!
  • Teatr improwizacji
  • Pisać jak papież
  • O wierze w roku wiary
  • Cień zastępowego
  • i inne...

więcej...


aktualności

Listopadowa Gra Miejska w Chełmie!

3.11.2010, 21:18:13

Listopadowa Gra Miejska w Chełmie! 11 Listopada w centrum miasta zbiorą się reprezentacje chełmskich gimnazjów i szkół podstawowych, by móc rywalizować w biegu patrolowym/grze niepodległościowej. Jest to dosyć nietypowe wydarzenie w mieście, w którym dotychczas nikt nie podejmował się takiej inicjatywy. Szczególne duże obawy były o uczestników, jednak zgłoszona liczba szkół mile nas zaskoczyła i już za tydzień we czwartek 4-5 osobowe grupy, rywalizować będą o cenne nagrody sponsorowane przez Urząd Miasta Chełm.

Patronat nad imprezą objęły lokalne media: portal echelm.pl i Nowy Tydzień Chełmski, które od długiego czasu pomagają w promocji skautingu w mieście i regionie. Organizacją zajął się druh drużynowy Mateusz Grzeszczuk, który zespolił MRM i SHK ZAWISZA, jest zarówno Młodzieżowym Radnym i skautem. Utworzony 3 osobowy zespół z Kamilem Błaszczukiem i Tomkiem Stusem, zapanował nad organizacją.

Chełmscy skauci dbają o przebieg gry, zadania, bezpieczeństwo. Wcielają się w postacie w punktach miasta. Dodatkowo- Zastęp Orzeł, przygotowuje sztukę, którą będzie wystawiać w centrum miasta, Zastęp Sokół- piosenkę patriotyczną, Zastęp Tygrys dba o to by wszystko przebiegało w duchu patriotycznym, a Zastęp Wilk podjął się tworzenia i redagowania plakatów, wiadomości na grze.

Impreza, którą ZZ 1. Drużyny Chełmskiej wpisał w plan pracy, staje się coraz bardziej realna!

komentarze (4)

dodaj swój komentarz
wypełnij formularz (wszystkie pola są wymagane)super, 4.11.2010, 07:33:07

supersupersupersupersupersupersupersupersupersuper :D
Gratuluję pomysłu :)

mogli, 4.11.2010, 17:35:21

jestem z was dumny.

mogli, 4.11.2010, 17:35:24

jestem z was dumny.

dmucho, 9.11.2010, 16:13:54

chłopaki... tak trzymac

na górę strony