maj 2013
Już niedługo majowe Gniazdo trafi do Waszych jednostek!
  • Barwy niezwyciężone!
  • Planuj, nie żałuj!
  • Teatr improwizacji
  • Pisać jak papież
  • O wierze w roku wiary
  • Jak zostałem harcerzem cz. 7
  • i inne...

więcej...


aktualności

XXI Legwan

18.10.2010, 17:14:18, Michał Kuczaj

XXI Legwan W ostatni weekend do Rawy Mazowieckiej przybyli drużynowi z całej Polski w rekordowej liczbie, by kontynuować swoją metodyczną formację i rozmawiać na pedagogiczne tematy.

Piątkowy wieczór w Rawie. Żywe, długie konwersacje przeplatane grą w bilard. Pełno humoru, ciekawych dyskusji tym właśnie zielona gałąź rozpoczęła kolejne spotkanie drużynowych.
Bladym świtem jutrznia, spotkanie z Panem na Mszy św., upragnione śniadanie i czas na burzliwe dyskusje. Ostrogi, Harce 2012, ZZ, nabory i wiele innych. Wymiana doświadczeń, pomysłów, własnych koncepcji. W trakcie oczywiście czas na godzinę drogi i na grę w piłkę nożną na pobliskim boisku.
Po owocnych rozmowach obiad z kręgiem młodych i kajaki. Krótkie szkolenie z Robertem Fedorowiczem podział na zastępy i rywalizację czas zacząć. Sztafeta okazała się rozgrzewką. Prawdziwym starciem była walka między zastępami. Niektórzy z nas sprawdzili przy tej okazji temperaturę wody w środku października. Ponoć „trochę” niższa niż w czerwcu. Wieczorem konferencja Tomasza Podkowińskiego. Następnie „Rava by night” i wpisująca się w tradycję Legwana pizza na kolację. W niedzielę czas minął bardzo szybko. Poranne spotkanie z HR-em Robertem Fedorowiczem na temat bezpieczeństwa podczas wyjazdów drużyny. Następnie Msza św. w pobliskiej parafii, a zaraz po niej podsumowanie Legwana. Kolejne spotkanie ekipy zielonych już na wiosnę we Wrocławiu!

Paweł Dąbrowa HO

komentarze (0)

dodaj swój komentarz
wypełnij formularz (wszystkie pola są wymagane)Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

na górę strony