maj 2013
Już niedługo majowe Gniazdo trafi do Waszych jednostek!
  • Barwy niezwyciężone!
  • Teatr improwizacji
  • Pisać jak papież
  • Tajemnica Sudarionu
  • Jak zostałem harcerzem cz. 7
  • System zastępowy
  • i inne...

więcej...


aktualności

Memoriał Generała Maczka pod patronatem FSE!

21.09.2010, 22:08:25

Memoriał Generała Maczka pod patronatem FSE! DOŁĄCZ DO EUROPEJSKIEGO MEMORIAŁU GENERAŁA STANISŁAWA MACZKA DRUŻYN HARCERSKICH W PIŁCE NOŻNEJ

Najlepsze piłkarskie doświadczenia, na które czekaliście, gra miejska przez najciekawsze miejsca stolicy Polski i wiele, wiele więcej – to właśnie turniej, na który czekaliście.
Tej jesieni zapraszamy do Warszawy wszystkich harcerzy I skautów, by wzięli udział we współzawodnictwie najlepszych zespołów piłkarskich. Europejski Memoriał Generała Stanisława Maczka Drużyn Harcerskich w Piłce Nożnej to coś więcej niż turniej piłki nożnej.

To wyjątkowa szansa, by nawiązać nowe, międzynarodowe znajomości i pokazać ducha skautingu!
Impreza zacznie się 19 i potrwa do 21 listopada. Zgłoszenia będą przyjmowane do 31 października. Impreza jest bezpłatna. Zapewniamy nocleg dla zespołów spoza Warszawy.
Zespoły piłkarskie składające się z sześciu zawodników damskich, męskich lub mieszanych (plus dwóch rezerwowych opcjonalnie) mogą zarejestrować się w jednej z dwóch grup wiekowych: 10-15 lub OPEN (otwartej dla każdego niezależnie od wieku). Aby zgłosić swój zespół, należy pobrać kartę zgłoszenia ze strony internetowej imprezy, wypełnić ją i przesłać na memorial_maczek@tlen.pl do końca października.

Program Europejskiego Memoriału Generała Maczka:

PIĄTEK, 19 LISTOPADA
18:00 ceremonia Otwarcia z losowaniem grup

SOBOTA, 20 LISTOPADA
Zespoły z grupy wiekowej 10-15 rozpoczynają mecze na hali sportowej. Każda z grup przybywa na halę zgodnie z wylosowaną w piątek kolejnością rozgrywek w grupach. Godzina meczów finałowych zostanie podana niebawem.
Grupa wiekowa OPEN spotyka się o 10:00 przed Zespołem Szkół nr 55, ul. Gwiaździsta 35 w Warszawie, by wziąć udział w grze miejskiej. W trakcie gry będzie możliwość zakupienia obiadu (dla wcześniejszych rezerwacji).

NIEDZIELA, 21 LISTOPADA
Zespoły z grupy wiekowej OPEN rozpoczynają mecze na hali sportowej. Każda z grup przybywa na halę zgodnie z wylosowaną w piątek kolejnością rozgrywek w grupach. Godzina meczów finałowych zostanie podana niebawem.
Grupa wiekowa 10-15 spotyka się o 10:00 przed Zespołem Szkół nr 55, ul. Gwiaździsta 35 w Warszawie, by wziąć udział w grze miejskiej. W trakcie gry będzie możliwość zakupienia obiadu (dla wcześniejszych rezerwacji).

Przyjedźcie do Warszawy i weźcie udział w Europejskim Memoriale Generała Stanisława Maczka Drużyn harcerskich w Piłce Nożnej. Zapraszamy!

komentarze (0)

dodaj swój komentarz
wypełnij formularz (wszystkie pola są wymagane)Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

na górę strony