maj 2013
Już niedługo majowe Gniazdo trafi do Waszych jednostek!
  • Planuj, nie żałuj!
  • Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz!
  • Pisać jak papież
  • O wierze w roku wiary
  • Tajemnica Sudarionu
  • System zastępowy
  • i inne...

więcej...


aktualności

Memoriał Generała Maczka - turniej piłki nożnej dla wszystkich harcerzy

23.10.2009, 12:24:24

Memoriał Generała Maczka - turniej piłki nożnej dla wszystkich harcerzy 13-15 listopada w Warszawie odbędzie się turniej piłki nożnej dla wszystkich harcerzy, bez względu na organizację. VII Warszawski Memoriał Generała Stanisława Maczka Drużyn Harcerskich w Piłce Nożnej to turniej organizowany nieprzerwanie od 2003 roku przez Zespół Szkół nr 55 im. gen. Stanisława Maczka na ul. Gwiaździstej 35 w Warszawie.

Celem jest jednoczenie ponad podziałami, poznanie sylwetki generała Maczka i oczywiście wyśmienita zabawa.

Na popularność imprezy niewątpliwie wpływa fakt, iż jest ona jedną z niewielu bezpłatnych imprez tego typu. Każda edycja Memoriału jest współtworzona przez szereg sponsorów.

Celem imprezy, prócz promocji zdrowego trybu życia, jest prezentowanie sylwetki jej patrona, generała Maczka. Swoim życiem dał on przykład cnoty prezentując wartości moralne godne przekazywania dalej. Mając powyższe na uwadze, tegoroczna edycja turnieju została wzbogacona o szczególną grę miejską pod tytułem „Śladami Generała Maczka”. Jej uczestnicy, harcerze z całego kraju, pokonają wyznaczoną trasę biegnącą przez Bielany i Żoliborz, by za pośrednictwem aktywnych form zapoznać się z życiorysem patrona Memoriału.

Memoriał Generała Maczka to co roku coraz więcej uczestników. Podczas edycji 2009 spodziewamy się około 60 zespołów, co da pół tysiąca osób. Turniej rozgrywany jest w dwóch kategoriach: 10-15 i 16-wzwyż na nowoczesnej hali sportowej na terenie Dzielnicy Bielany. W trakcie trwania turnieju młodzi pasjonaci doskonalą swoje umiejętności, a możliwość rywalizacji z innymi zespołami daje im wiele emocji.


INFORMACJE W PIGUŁCE:
Dla kogo: dwie kategorie wiekowe: 10-15 oraz 16-wzwyż. W razie, gdy zgłoszą się więcej niż 4 zespoły damskie w jednej z kategorii wiekowych, możliwe jest utworzenie specjalnej grupy damskiej. Będzie ona grać z pozostałymi uczestnikami w meczach o finał.
Organizator: Zespół Szkół nr 55 im. gen. Stanisława Maczka;
Termin: 13-15 listopada 2009
Miejsce: Warszawa, ul. Gwiaździsta 35
Koszt: bezpłatnie
Kontakt: mail: memorial_maczek@tlen.pl, GG: 9924254, tel.: +48 692 528 228
Na zgłoszenia czekamy do 8 listopada. Sześcioosobowe zespoły zgłasza kapitan, wysyłając kartę zgłoszenia.

Więcej informacji i materiały do pobrania stąd:
regulamin turnieju
karta zgłoszeniowa
plakat

lub ze strony Memoriału: www.memorialmaczek.com

komentarze (0)

dodaj swój komentarz
wypełnij formularz (wszystkie pola są wymagane)Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

na górę strony