maj 2013
Już niedługo majowe Gniazdo trafi do Waszych jednostek!
  • Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz!
  • Teatr improwizacji
  • Pisać jak papież
  • Tajemnica Sudarionu
  • Jak zostałem harcerzem cz. 7
  • Cień zastępowego
  • i inne...

więcej...


aktualności

Gra 1. Drużyny Krasnobrodzkiej, marzec 2008

24.04.2008, 18:13:54

Gra 1. Drużyny Krasnobrodzkiej, marzec 2008 Niedawno dotarły do nas zdjęcia i relacja od harcerzy z Krasnobrodu. Pokazują ostatnią grę drużyny, która była wprowadzeniem do fabuły obozu, a tematem tegorocznego obozu jest "Transylwania". Gra odbyła się w pod koniec marca 2008, w okolicach Krasnobrodu. Zapraszam do przeczytania relacji. A my czekamy już na relację z obozu!
Obóz już tuż, tuż! Tak, co prawda mamy połowę kwietnia i do lipca zostało jeszcze ponad dwa miesiące...

... Ale najwyższy już czas tak na serio rozpocząć przygotowania. Przypomnieć węzły, naostrzyć toporki, sprawdzić stan namiotów. Tak to wszystko bardzo ważne. Ale nie mniej ważna jest fabuła obozu, którą zastępy wybrały na początku roku pracy. Chodzi też o to aby wszyscy dobrze się bawili.

Dlatego też chłopaki z Krasnobrodu postanowili zrobić wprowadzenie do fabuły obozu na ostatniej Grze Drużyny. Tytuł fabuły brzmi „Transylwania”. Chłopaki zamierzyli sami wykazać się inwencją twórczą i samemu stworzyć główny wątek historii oraz postacie, które powrócą na obozie.

... i wcale główną postacią nie będzie Hrabia Dracula, ale Morlok – Władca Cieni, oraz jego podwładni – Upiory Cienia. Gra odbyła się w ostatnią sobotę marca, niedaleko naszej miejscowości, a dokładnie w okolicach Majdanu Wielkiego. Chłopaki zmierzyli się z Morlokiem i jego upiorami. Zwyciężył zastęp Gepard odsyłając Morloka do Transylwanii oraz zdobywając ważny artefakt – „Pierścień Cienia”, który przyda się w niedalekiej przyszłości i pozwoli zastępom otworzyć wrota obozu...

Damian Belina & Damian Kawałek

komentarze (0)

dodaj swój komentarz
wypełnij formularz (wszystkie pola są wymagane)Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

na górę strony