maj 2013
Już niedługo majowe Gniazdo trafi do Waszych jednostek!
  • Barwy niezwyciężone!
  • Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz!
  • Pisać jak papież
  • O wierze w roku wiary
  • Jak zostałem harcerzem cz. 7
  • System zastępowy
  • i inne...

więcej...


aktualności

Gniazdo 2.0

20.01.2008, 19:20:45, Czachor

Gniazdo 2.0 Wreszcie ruszyliśmy z nową odsłoną serwisu Gniazda. Przede wszystkim: nowy wygląd, który mamy nadzieję, że wam się spodoba. Poza tym wiele innych ulepszeń, m. in. ciekawsza galeria zdjęć z możliwością komentowania i oceny zdjęć, komentarze do wszystkich newsów i artykułów, sondaże oraz nowy silnik strony, który na pewno przyspieszy jej działanie.

Pojawił się również nowy dział - Namiestnictwo, w którym namiestniczka harcerek będzie zamieszczać dla dziewczyn informacje. Pracujemy jeszcze nad kilkoma usprawnieniami, które będą się sukcesywnie pojawiać, a póki co prosimy o wszelkie uwagi i pomysły co do nowego wyglądu strony - póki co w komentarzach do tego newsa lub na gniazdo@fse.pl (możliwość wysłania maila przez formularz kontaktowy), a już niedługo... być może jeszcze gdzieś. Czekamy też na adresy wszystkich internetowych stron zawiszackich - podsyłajcie nam linki, będziemy zamieszczać je na naszej stronie.

Nie udało nam się jeszcze do końca uzupełnić archiwum, całkowicie pochłonęły nas prace nad stroną. W każdym razie Bazyl (główny odpowiedzialny za to zadanie) obiecał uzupełnić je jak najszybciej i trzymamy go za słowo.

Poza tym ogłaszamy, że intensywnie poszukujemy osób, które mogą zająć się tłumaczeniami dla wersji angielskiej lub francuskiej strony - system wreszcie pozwala na to i mamy ambitny zamiar zacząć podbijać świat.

Jak dotąd mamy ponad 110 000 odwiedzin w ciągu 2 lat, nie jest to szczególnie dużo, ale jak na dosyć hermetyczną społeczność - brzmi nieźle. Mamy nadzieję, że nowa koncepcja strony i jeszcze większe jej ożywienie przyciągną wielu nowych użytkowników.

komentarze (0)

dodaj swój komentarz
wypełnij formularz (wszystkie pola są wymagane)Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

na górę strony