maj 2013
Już niedługo majowe Gniazdo trafi do Waszych jednostek!
  • Barwy niezwyciężone!
  • O wierze w roku wiary
  • Tajemnica Sudarionu
  • Jak zostałem harcerzem cz. 7
  • System zastępowy
  • Cień zastępowego
  • i inne...

więcej...


aktualności

Rajd zastępu Mewa

2.05.2007, 23:07:25, Bazyl

Rajd zastępu Mewa

„- Paulina widziałaś tą akcję?
- Co się stało?!
- Madzia w krzakach leży! :D”
Oczywiście zdjęcia w galerii...

O godz. 9:30 zastęp ”Mewa” w składzie 8. osób wyruszył na rajd. Gryfów, Wieża, Złoty Potok, Giebułtów i wreszcie- Świecie... Zapoznawanie się z historią zamku, gra, zwiedzanie i czas leci... Wiec po jakimś czasie ruszyłyśmy dalej. Jednak przygody wciąż czyhały na nas za każdym krzakiem… Bęc! I mamy Sztolnie:). Słonko grzeje jak nic, a tu masz ci los taka zimna jaskinia:). Ktoś nad nami czuwa:). Kolejnym miejscem, które odwiedziliśmy był zamek Czocha, w którym robiłyśmy zdjęcia i nawet naszym oczom ukazał się widok szkieletu człowieka... Brr… taki dziwny był tez szkielet bo… samotny i tuż pod samym murem zamku(pewnie jakiś nieszczęsny kochanek). Ale ileż można zwiedzać zamek:)- czas do domu. Po drodze nadarzyło nam się kilka przygód m.in. lądowanie Magdy w krzakach(strach przed zakrętem wziął górę:)), co wzbudziło śmiech pozostałych (nie wspominając o ofierze, która śmiała się ze swojego wypadku...). Wszystkie zmęczone i spragnione ruszyłyśmy w stronę najbliższego sklepu:). Oczywiście wykupiłyśmy połowę lodów z tamtejszej zamrażarki:). Po całej drodze na rowerze każdy przystanek to eksplozja żartów i numerów nie z tej ziemi;]. Pobyt pod sklepem także był pełen śmiechu, lecz na myśl o wielkiej górze, którą mamy przed sobą każdej z nas uśmiech na chwilkę schodził z twarzy. Ale co to dla nas:). Nie ma góry, która zdołałaby się nam oprzeć(oczywiście w naszym rejonie;)) Fajnie było ale się skończyło... Do tej pory mamy przed oczyma każdy przystanek i nieszczęsne krzaki :)

Dh. Magda Niebieszczańska och.
Dh. Basia Pizoń pion.

komentarze (2)

dodaj swój komentarz
wypełnij formularz (wszystkie pola są wymagane)zastępowa;), 4.05.2007, 15:31:29

nie wiem dlaczego, ale lubie Wasz zastep...;) zadnej z was nie znam... ale to nic...;D moze kiedys, na HM2008??? hehe pozdro dziewczyny, trzymajcie sie i OBY TAK DALEJ!!!

bpi, 13.05.2007, 20:56:57

Hętnie sie poznamy:) :)zostaw na mailu naszej drużyny(2drz@fse.wroc.pl) dane kontaktowe do Ciebie a może relacja między naszymi zastępami się rozwinie:) pozdrawiam!!

na górę strony